هدف ما

هدف تیم ما این است که با آسان نمودن و ارتقای سطح مدیریت آموزش در گسترش آموزش در سراسر کشور و ارتقای سطح دانش کشور موثر باشیم.

هدف گنبددانش
تاریخچه گنبددانش
هدف و تاریخچه گنبددانش

سامانه جامع گنبددانش حاصل تجربه و دانش تیم کارشناسان شرکت آبگینه پرداز شرق می باشد. این شرکت از سال 1382 تاسیس شده است.

فعالیت شرکت آبگینه پرداز شرق در حوزه IT و با هدف گسترش فناوری در بستر آموزش کشور می باشد.

سامانه گنبد دانش در راستای اهداف شرکت آبگینه پرداز شرق با بهره گیری از دانش و تجربه بیش از 15 ساله کارشناسان این شرکت برای بهره وری آموزشگاه ها و سازمان های آموزش محور طراحی شده است.

خط مشی

شرکت آبگینه پرداز شرق در قالب سامانه گنبد دانش با هدف استفاده از آخرین تکنولوژی روز در امر آموزش و خدمات آموزشی ، در راستای ارتقای سطح آموزشی آموزشگاه ها و سازمان های آموزش محور؛ خدمات خود را ارائه می کند.

خط مشی سازمانی آبگینه پردازش شرق ، پیشبرد خدمات در راستای اثر بخشی بیشتر خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

گسترش سامانه گنبد دانش، با بهره گیری از پیشنهادات مشتریان و کاربران و همچنین ارتقاء ارائه خدمات با کیفیت بالاتر از دیگر اهداف شرکت آبگینه پرداز شرق می باشد.

هدف و خط مشی گنبددانش
چشم انداز
هدف و چشم انداز گنبددانش

ارائه خدمات با کیفیت مطلوب همواره از دغدغه های کارشناسان آبگینه پرداز شرق می باشد، ارتقای رابط کاربری و سادگی استفاده از آن در پلتفرم های مختلف و ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی آنلاین با بروز رسانی مداوم از هدف های مجموعه می باشد.

بهره گیری از سامانه جامع گنبد دانش در آموزشگاه ها با زمینه های آموزشی مختلف و همچنین سازمانهای آموزش نهاد، یکی از مهمترین هدف های ما در راستای ارائه خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

فهرست